בד לסוכה לפי מידה

חג שמח !! עם רכישה של בדים וכיסויים לסוכה

אחת המצוות המרכזיות ביותר בחג הסוכות – היא כידוע מצוות הישיבה והלינה בסוכה, לזכר התקופה שבה בני ישראל נדדו במדבר, והיו צריכים לישון בעצמם במקומות ארעיים תחת כיפת השמיים – ואלו היו הסוכות הקדומות.
כיום כולנו מבקשים לקיים מצווה זו, ולכן לקראת החג, מתחילים לחשוב איזו סוכה נבנה.

חשוב מאד להכיר במיוחד את הנושא של כיסויים לסוכה, תוך דגש על בחירת הבדים המתאימים, וכן בחינת סוג הסוכה שתתאים לכם.
שימו לב שאין כאן תשובה אחת נכונה – ולא פעם צריך להתחשב גם בתנאי השטח, בכדי שאתם תוכלו לבחור את החומרים הטובים ביותר עבור הסוכה.
בד סוכה לבן לפי מידה בד 3 על 3 לפי מידה מותאם אישית רשת צל בתל אביב ש.ברלינר פתרונות הצללה

כמה פרטים שכדאי לברר לפני רכישת בד לסוכה לפי מידה:

בדים לסוכה– בד לסוכה לפי מידה, כשבוחרים בדים לסוכה, צריך כמובן להתחיל בבחירת הבדים המתאימים אשר ישמשו לסוכה. יש כמה סוגי בדים שנהוג להשתמש בהם לסוכה, והם גם מותרים הלכתית. כך למשל, בד הקרליג שמשתמשים בו לסוכות.

הקרליג נחשב לבד נפוץ מאד לשימוש בסוכות וזאת מכמה סיבות: הוא קל יחסית ומשקלו לא כבד, נוח מאד לאחסן אותו, והוא גם עמיד ואיכותי למדי, ולכן אפשר לעשות בו שימוש חוזר לסוכה גם בשנים הבאות.

בד נוסף שבו אפשר להשתמש לטובת כיסויים לסוכה, הוא בד הכותנה. הכותנה נחשבת לבד מעולה ואיכותי מאד – אולי אף האיכותי ביותר. מעבר לכך, את הבדים מכונתה גם מותר לכבד, וזה יתרון חשוב מאד.

יש גם ברזנטים שונים כמו למשל בד היוטה שניתן להשתמש בהם לטובת הכיסוי לסוכה, והם נחשבים איכותיים וחזקים מאד, ולכן מתאימים גם לחג חורפי יחסית. בקיצור – יש לכם לא מעט אפשרויות.

בד מגן צל רשת איכותית לסוכה פתרונות הצללה של ש.ברלינר בתל אביב

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

סוגי סוכות

כמובן שלצד הבחירה של הבד לסוכה, אתם גם צריכים לבחור את סוג הסוכה המתאים ולברר האם הוא מאתים לכיסוי שלכם. סוכת נחלים למשל, היא סוכה פופולרית מאד משום שהיא פשוטה וקלה להרכבה, ואפשר לאחסן אותה בצורה נוחה – והיא גם מתאימה לרוב הכיסויים אשר צוינו, ובפרט לכיסוי הכותנה.

אפשר גם לבחור סוכה לנצח – זוהי סוכה שבונים ונותרת באופן קבוע (אך אסור שתהיה צמודה או תחלוק קיר משותף עם הבית שלכם), וכך אתם חוסכים לעצמכם זמן – אם כי יש לזכור שסוכה זו עשויה בעיקר מעץ, ולכן אי אפשר להשתמש בה בכיסויי הבד השונים.

איזו סוכה לקנות? שימו לב שכאשר אתם בוחרים את הסוכה וגם כיסויים לסוכה, עליכם להתחשב גם בתנאי השטח ובמקום יש לכם.

אם אתם מתכוונים להקים את הסוכה במרפסת למשל כדאי לבחור בבדים לטובת הסוכה, במקום להתחיל להעמיס קרשים עד לקומה שבה אתם גרים.אם הסוכה מוקמת בחצר או בקומת קרקע – אפשר לשקול גם להקים אותה מעצים, אך יש להתחשב גם בכוח האדם והכישרון שעומד לרשותכם.
 

ברלינר יספקו לכם את כל הכיסויים!
אם אתם מחפשים כיסויים איכותיים במיוחד לסוכה שלכם, פנו פשוט לחברת ברלינר – החברה המובילה בישראל לייצור ושיווק של כיסויים לכל מטרה. צרו קשר בטלפון 03-682182, או היכנסו לעמוד ליצירת קשר באתר.
בד סוכה לבן לפי מידה בד 3 על 3 לפי מידה מותאם אישית רשת צל בתל אביב ש.ברלינר פתרונות הצללה זווית 2

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן