ברזנטים לפי מידה

ש. ברלינר מתמחה במתן פתרונות מגוונים להצללה וקירוי בבתים פרטיים, בניינים משותפים ומבנים ציבוריים: כיסויים, רשתות הצללה, ברזנטים לפי מידה, סוככים ועוד.
למומחים של ש. ברלינר יש הרבה מה להציע לכם:
 

ייצור ברזנטים - והשימוש בהם

הברזנט הנו בד חזק ועבה. הוא עשוי כותנה ספוגה בחומר הידרופובי (דוחה מים), ומשמש לייצור של בגדים עמידים למים, אוהלים, יריעות הצללה, כיסויים ותרמילים. בנוסף, הברזנט מאופיין על ידי כוח ואטימות גבוהים בפני קור וחום. לפיכך, הוא לא מתבלה בקלות, מספק בידוד, נשמר לאורך זמן ובנוסף עמיד בפני פגעי מזג האוויר לרבות שמש, גשם וברד.

מלבד העובדה שתפירת הברזנטים הם לפי המידה שהלקוח מזמין ולפי הצורה והצורך בה, ישנם מספר חומרים מהם עשוי ברזנט שצריך להכיר: ברזנטים יכולים להיות עשויים PVC, הם יכולים להיות עשויי טקסטיל שמצופה בחומר איטום נגד מים או מפלסטיק.

היום בעלי עסקים רבים כמו גם אנשים פרטיים משתמשים בברזנט כהגנה מפני השמש, ובעיקר כהגנה מפני הגשם. אבל נעשה שימוש בברזנטים גם לצורך כיסוי תיקים, יריעות לסוכות ועוד.

 

 

מתפרת ברזנטים

במתפרת ברזנטים מתבצעת בחירה בחומר הברזנט לפי צרכי השימוש- לדוגמא: אם יש לכם מרפסת במסעדה ואתם מעוניינים שהמרפסת תהיה פעילה גם בימי החורף – אפשר להזמין ברזנט שקוף עמיד ונגד מים ועדיין תהיה הרגשה שהלקוחות יושבים בחוץ. כך גם לכיסוי מרפסת בבית או לפרגולה קיימת.

הברזנטים שלנו מתאימים למגוון מטרות: הגנה על רכבים, לרבות משאיות פתוחות, המובילות סחורה ורכבים נגררים המובילים מכוניות, כיסויים לפרגולות להגנה מפני הגשם או השמש, כיסוי לרהיטי גינה מפני רטיבות, ברזנטים להתקנה על דוכנים באירועים ואזורי מסחר חיצוניים, כיסויי בריכה ועוד.

למקרה והצורך הוא כיסוי חיצוני לרכב – נבחר דווקא בצבע ברזנט אטום לפי בחירת הלקוח. 

מתפרת ברזנטים לפי מידה ש.ברלינר פתרונות הצללה
כיסוי ברזנט לבריכה לפי מידה - ש.ברלינר

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

ברזנטים בהתאמה אישית

הברזנט הוא חומר שמגיע לרוב במידות גדולות יחסית. לעומת זאת, אצלנו תוכלו להזמין ברזנט לפי מידה בתפירה אישית בהתאם לצורכיכם. בין אם מדובר בחפצים כמו שולחנות מסעדה, ריהוט גן, שזקוקים לכיסוי מפני גשם, שמש או גנבים, ובין אם מדובר בסחורות גדולות כמו מטען של משאית, הגנה על סחורות חשופות מפני מים, פיגומים בזמן בנייה וכיוצא באלו. יתרה מכך, אנו מאפשרים לכם להזמין יריעות ברזנט מיוחדות להגנה על כלי הרכב שלכם, כמו למשל כיסוי מיוחד לאופנועים.
רוצים לקבל מידע נוסף? לא בטוחים באיזה דגם לבחור? התקשרו עוד היום ונייעץ לכם לגבי הברזנט המתאים למידה שלכם:
 03-6828182

קטלוג צבעים (קיימים צבעים נוספים)

ברזנט תכלת
ברזנט לבן
ברזנט כחול
ברזנט ירוק

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן