סגירת חורף

כל סגירת חורף מיועדת להגן על מקומות פתוחים מפני נזקי מזג האוויר. עם זאת, יש מטבע הדברים הבדל בין האופן שבו מבצעים סגירה כזו לפרגולה, לבית עסק, למרפסת, למסעדה או בהתאמה אישית. אז מאיפה מתחילים ובאיזה שיטה משתמשים? הנה כל התשובות

סגירת חורף חשובה גם במדינה חמה עם אקלים ים תיכוני כמו ישראל. דווקא בישראל אפשר לראות למשל המון פתרונות הצללה ייעודיים, שהתפקיד שלהם משתנה לגמרי כאשר החורף מתחיל. 

בעוד פתרונות הצללה אלו יעילים עבורנו בקיץ, הם הופכים להיות מטרד ואף סכנה אחרי שיורדים גשמים ומשקעים. כמו כן, היא מאפשרת לנצל היטב גם את חלל החוץ בימים הקרים וכך לחסוך בהוצאות.

סגירת חורף לפרגולה

הדוגמא הכי טובה לחשיבות של סגירות החורף היא פרגולות. הפרגולה היא כיום חלק בלתי נפרד כמעט מכל חצר, חניה, מרפסת, גינה או שטח ציבורי ומשתמשים בה כדי להשיג הצללה אפקטיבית בעלויות נמוכות.

בתקופת החורף, מה שאפשר לעשות הוא לסגור את הפרגולה באמצעות שמשונית שקופה ואף ליצור בו זמנית חלונות ודלת.

סגירת חורף למסעדות

בעלי מסעדות שחושבים על סגירת חורף עושים את זה על מנת לייצר עוד מקום שבו הם יכולים לארח סועדים. 

מנגד, עליהם להביא בחשבון את הדרישות של הרשות המקומית מבחינת סגירה של אזור ההסעדה ברחוב או במקום ציבורי. בנוסף אנחנו מציעים הצללות לאירועים מכל סוג.

סגירת חורף לפרגולה ברזנט שקוף תל אביב פתרונות הצללה - ש.ברלינר

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

סגירה לעסק

בבתי עסק קיימים שיקולים אחרים מבחינת סגירה לחורף. ראשית, בעלי עסקים צריכים לחשוב מה יהיה הכי נוח ללקוחות ולעובדים שלהם מבחינת הכניסה והיציאה מהחלל המקורה והמוגן. שנית, בעלי עסקים גם מביאים בחשבון את העיצוב ואת הדקורציה של סגירת חורף – בעיקר אם מדובר בחנות שנמצאת ברחוב ראשי. 

עבור בתי עסק, ההמלצה היא לשקול סגירה פונקציונאלית עם סגירת רוכסן, סקוץ', קשירה או חלון שלא נפתח. 

סגירה למרפסת

המטרה של סגירת חורף למרפסת היא למנוע הצפת מים. בנוסף, יש לוודא שמשתמשים בסגירה מתאימה שתהיה עמידה לכל אורך החורף. 

אפשר להשתמש בסגירת אלומיניום ולהפוך את המרפסת לחדר, אבל זה דורש אישור מהעירייה. לכן רוב בעלי המרפסות מעדיפים סגירת מרפסת באמצעות בדים. 

סגירת חורף למרפסת עם שמשונית שקופה נגד גשם ש.ברלינר
סגירת חורף לפרגולה מבט מבפנים ברזנט שקוף פתרונות הצללה - ש.ברלינר

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן