בדי לייקרה להצללה

יבואנים וייצרנים של בדי לייקרה!

האם אתם מעוניינים בפתרון להצללה לתקופת זמן מוגבלת? במקרים הללו, אתם שמים לב שפתרונות כמו פרגולות למשל או סוככים, הם פתרונות יקרים מידי. אחרי הכל ההצללה צריכה להיות רק לתקופות מסוימות, בעיקר לתקופת הקיץ – ואינכם מעוניינים בפתרון קבוע, שיכול לעלות לכם יותר מידי, ולא להיות משתלם מידי.

במקרים הללו, אחד מהפתרונות ההצללה הטובים ביותר, הוא להשתמש ברשתות של בדי לייקרה להצללה.

אז מהי בעצם הלייקרה, ומדוע היא מתאימה מאד לפתרונות הצללה זמניים?

בדי לייקרה להצללה של ש.ברלינר פתרונות הצללה

בד לייקרה למכירה לפי מטר

● יכולת מתיחה משמעותית – אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של בדי לייקרה להצללה, הוא יכולת המתיחה שלהם. כאשר פורסים את רשתות הבד הללו, הרי שמדובר על בד גמיש במיוחד. כאשר הבד נמתח, הוא יכול גם להגדיל את שטח הפנים שלו ביותר מ30%! מדובר על הגדלת שטח משמעותית מאד, וכך באמצעות כמות לא גדולה מידי של בד, אתם מקבלים פתרונות הצללה מעולים לשטחים גדולים יחסית.

● פתרון מעולה לאחסון – יתרון נוסף של בדי לייקרה להצללה, הוא שהם נוחים מאד לאחסון. ציינו קודם לכן, שמדובר על בד שמתאים לתקופות זמן מסוימות. מה עושים כאשר הבד לא בשימוש? מאחסנים אותו כמובן. קל מאד לקפל את הלייקרה, וכאשר היא במצב אחסון היא תופסת מעט מאד מקום (כי כל הפריסה שלה מבוססת על מתיחה, ולא בהכרח על הרבה מאד חומר לכשעצמו). כך, גם אם אין לכם מקום רב לאחסון, הלייקרה היא עדיין פתרון הצללה מעולה.

● שימוש רב פעמי לאורך תקופות – מי שצריך בדי לייקרה להצללה, יכול לגלות שהם יתאימו לו לכמה עונות במקביל. כלומר – אפשר בעצם לפרוס את הבד למשך מספר שבועות, ואז לחסן אותו, ובעונת הקיץ הבאה – לפרוס אותו בשנית. זה כמובן מאפשר לכם לעשות בו שימוש חוזר נוח.

ברזנט לפי מידה הצללות לאירועים -ש.ברלינר

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

שימוש בד לייקרה

ההוכחה להצלחה של בד לייקרה היא השימוש בו בהמון מקומות שונים. מלבד בתים פרטיים ומרפסות של דירות בבנייני מגורים משותפים, אפשר למשל לראות את השימוש בבד הזה גם בבתי ספר, מוסדות חינוך, גנים ופארקים. מעבר לכך, אפשר לפרוס בד לייקרה להצללה בחוף הים או בבריכה ולשדרג בעזרתו את המרחב הציבורי. רוצה לראות דוגמאות לפרויקטים כאלה? כדאי לפנות עוד היום למומחים של ש. ברלינר ברזנטים ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. 

מתאים לקיץ אך לא לחורף

אחת הסיבות שהלייקרה טובה כפתרון זמני, אך לא כפתרון קבוע- הוא שמדובר על בד שרגיש מאד למים. לכן, הלייקרה מתאימה בעיקר כפתרון הצללה לקיץ, אך לא כסוכך לחורף – וחשוב מאד לזכור זאת, בעת שפורסים אותה.


*נותנים שירות לנחלת בנימין.

בד לייקרה איטלקי ואיכותי להצללה בפסים אדום-לבן משמש לשמשוניות וברזנטים לפי מידה ש.ברלינר

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן