רשת פיגומים

סכנה המרכזית עבור פועלי בניין היא כמובן, בשלבי העבודה שלהם על הפיגומים.
אמנם הפיגומים אמורים לספק קרקע יציבה למדי עבור עבודה ממושכת שלהם, אולם, יש כמובן תמיד את סכנת התאונות – מספיק שעובד ימעד ויחליק פעם אחת, ואסון גדול עלול להתרחש.

לכן, קבלני בניה רבים, מצטיין כיום ברשתות מיוחדות שמותקנות על הפיגומים. התפקיד של רשת פיגומים הוא בעצם, לעזור למנעו את הנפילה של העובד, ובכך להציל אותו מפציעה, ובחלק מהמקרים – אף להציל לחלוטין את חייו.

רשת פיגומים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

איך הרשת עובדת וממה היא מורכבת?

● משקל נמוך – אחת התכונות החשובות מאד של רשת פיגומים הוא המשקל הקל שלה. זוהי לא רשת כבדה מידי, משום שאם היא הייתה כבדה – הייתה סכנה שהיא תיפול בעצמה ותגרום לפציעות של עוברים ושבים. הרשתות הן רשתות קלות למדי ומחוררות, וקל מאד לתלות אותן על כל הפיגומים.
כך, אפשר לתלות ללא חשש את הרשת גם על פיגומים שלמבנים רבי קומות – בלי חשש שהם יפלו או יקרסו, והן מספקות הגנה מלאה.

● איך הן מספקות הגנה? – אפשר לתלות רשת פיגומים בשתי רכים שונות- גם באופן אנכי וגם באופן אופקי. מבחינה אנכית – הרשת בעצם עוטפת מסביב את הפיגומים. מבחינה אופקית – הן גם מותקנת בחלק התחתון של המבנה. הרעיון הוא שאם בטעות פועל מחליק לפתע או נופל – הרשת האנכית עוזרת לבלום את הנפילה שלו ולעצור אותה, ובמקרה אחר – הרשת למטה תמנע נפילה סופית ופגיעה.

● עמידה בתקנים – חשוב מאד לציין כי כל רשת פיגומים שאתם רוכשים, חייבת כמובן לעמוד בתקנים הנדרשים בענף הבניה. חפשו אך ורק רשתות פיגומים אשר עומדות בתקנים שקבע מכון התקנים הישראלי, ואף כזו שיש לה תקנים נוספים מחו"ל. הדבר יעזור לכם להיות בוטחים, שאתם רוכשים רשת שהשימוש בה בטוח לחלוטין, ושהיא תסייע למנוע תאונות.

הרשת הוכיחה את עצמה

חשוב מאד לציין שמחקרים שנערכו בתחום, הוכיחו שכאשר הרשתות הללו מותקנות – הרי שכמות הנפגעים יורדת ממש לקראת האפס, שלא לדבר על כך שעצם הסיכוי לתאונה הוא נמוך הרבה יותר. הנתונים אם כן, מדברים בעד עצמם – ומומלץ בחום שתתקינו את הרשת.

רשת פיגומים - ש.ברלינר
רשת פיגומים- ש. ברלינר פתרונות הצללה בתל אביב

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן