כיסוי חיצוני לרכב

ברלינר תופרים כיסוי חיצוני לרכב לפי מידות כבקשת הלקוח לג'יפים, למשאיות ולאופנועים נגד גשם ושמש, כיסוי איכותי ששומר על הרכב וגם ניתן לשימוש לאורך שנים רבות.

אחד מאביזרי הרכב המועילים והמשתלמים ביותר, הוא גם בין האביזרים הצנועים ביותר שישנם -הכיסוי החיצוני לרכב. מחירו שווה לכל נפש, בוודאי ביחס לעלות הרכב וגם ביחס לנזקים הכספיים שהוא מונע. רבים אגב, לא מודעים להיקף נזקים אלה. מייד נרחיב על כך, אך קודם – כמה מילים על הכיסויים עצמם:

כיסוי לאוטו – מגוון אפשרויות

הגנה חיצונית על הרכב באמצעות יריעות, היא גישה וותיקה אשר מציגה יתרונות רבים, כולל

  • גמישות ביישום – קל להתאים את מידת וצורת הכיסוי למטרות שונות. זה יכול להיות כיסוי בשיטה של רשת צל, אשר מותחים על פני אזור חניה. עבור רכב אחד או יותר. זה יכול להיות גם כיסוי, אשר מונח ישירות על הרכב עצמו.
  • עלות נמוכה יחסית – עלות הכיסויים לרכב נמוכה ביחס לתועלת הרבה שלה. מדגים זאת הברזנט לפי מידה, שהוא חומר חזק ביותר ופופולארי למטרה זו. תודות להיותם משתלמים, קל לרכוש כיסויים איכותיים לרכב וגם החלפה עתידית לא תעלה לכם יותר מדי.
  • ההיבט האסתטי – גם הרכב המוזנח והחבוט ביותר, יראה מצוין כאשר הוא מכוסה בבד איכותי! הכיסוי עצמו, יוכל להיות בצבעים שונים וגם החומר שממנו הוא עשוי ישפיע על המראה. כמובן, שימוש בכיסוי תורם גם לשמירה על מראה הרכב עצמו.

 

כיסוי חיצוני לרכב פרטי כיסוי חיצוני איכותי לרכב עשוי מברזנט לפי מידת הרכב של ש.ברלינר בתל אביב פתרונות הצללה

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

כיסוי חיצוני לרכב - ממה זה מגן ?

כיסוי חיצוני לרכב מספק הגנה מפני מזג האוויר ומפני הצצה לתוך הרכב. כמו כן, הוא מסייע לשמור על הרכב נקי. באופן מיוחד, נזכיר בהקשר זה את ה"מזכרות" שציפורים נוהגות להשאיר על רכבים. מדובר בחומר כימי חריף למדי, אשר פוגע בצבע של הרכב. אנחנו ממליצים לדאוג לכיסוי חיצוני לרכב או כיסוי אופנוע מיד לאחר הקנייה, או כמה שיותר מוקדם. פגיעה בצבע עשויה להיות תחילה של הידרדרות מצב הפח, אם הצבע המקולף יירטב בגשם ותתחיל להתפתח חלודה.

כיסוי לרכב מומלץ

יש הבדל בדרישות בנושא זה בין רכבים שונים. מכונית פרטית קטנה, אינה דומה למשאית לשימוש מסחרי, לרכב דו גלגלי או לנגרר. איזה כיסוי בדיוק מתאים לכם, היא שאלה שכדאי לשאול בחברה שמתמחה בכך. אצל מקצוענים בתחום זה דוגמת ש. ברלינר ברזנטים, ישנו שירות תפירת כיסוי חיצוני לרכב בהתאמה אישית, תוך בחירת מידות כבקשתכם והיבטים נוספים.

כיסוי שמש לרכב

במזג האוויר הישראלי, משמעותית במיוחד ההגנה על הרכב מפני השמש. השמש משפיע ישירות על אורך החיים והמראה, של צבע הרכב ואף של חלקים פלסטיים שונים בתוכו. כיסוי איכותי יסייע להתגונן מכך וגם לצמצם את עומס החום ברכב, בחודשי הקיץ המקומי.

כיסוי חיצוני איכותי לרכב עשוי מברזנט לפי מידת הרכב של ש.ברלינר בתל אביב פתרונות הצללה
כיסוי חיצוני לרכב בהזמנה
כיסוי חיצוני לרכב ג'יפ כיסוי חיצוני איכותי לרכב עשוי מברזנט לפי מידת הרכב של ש.ברלינר בתל אביב פתרונות הצללה
כיסוי חיצוני לרכב ג'יפ

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן