ברזנטים בתל אביב

ברזנטים בתל אביב - ש.ברלינר פתרונות הצללה
אם אתם מחפשים ברזנטים חזקים ועמידים שישמשו כפתרון הצללה קבוע או נייד, תוכלו למצוא מבחר רחב של סוגים. כל סוג והמענה אותו נועד לספק. הברזנטים המוצעים כיום עשויים מחומרים איכותיים, המאפשרים עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים ובפני אתגרים לא פשוטים. המיקום של תל אביב שם אותה על המפה בתור עיר בילויים במרכז הארץ, אך תנאי מזג האוויר יכולים להיות בעייתיים. שמש חזקה, רוחות מהים וגשמים לא צפויים. כדי לשמור על רכוש וגם במהלך תהליכי שיפוץ ובניה – היעזרו בברזנטים נגד גשם. ברזנט ניתן לרכוש לפי מידה וגם מתאים למספר שימושים, כך שגם לאחר שיפוץ ניתן להשתמש בברזנט למרפסת, לחצר או להשאיל לחברים וקרובי משפחה.

ברזנטים מוצעים בטווח רחב של מחירים, הנקבעים על פי סוג הברזנט, מידת איכותו וכמובן, הגודל שלו.

מתפרת ברזנטים בתל אביב

אילו סוגים של ברזנטים אפשר למצוא כיום? ברזנטים משמשים כפתרון הצללה מפני השמש החזקה וכאמצעי כהגנה מהגשם. ניתן להשתמש בהם ככיסויים לרכבים או למשאיות ולמעשה, לכיסוי כל משטח המצריך זאת. ניתן למצוא כיום בשוק סוגים שונים של ברזנטים, הנבדלים זה מזה הן באיכותם והן בחומר ממנו הם עשויים. בש. בלינר מוכרים ברזנטים לפי מידה ובהתאם לצרכי הלקוח.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

סוגי ברזנטים

ברזנט שמשונית

ברזנט מסוג זה, הנחשב לפופולארי ולאיכותי מבין סוגי הברזנטים המוצעים כיום, עשוי מחומר אטום לגמרי. הוא כולל שכבה מיוחדת המגינה מפני קרני השמש החזקות. ברזנט מסוג זה יכול להתאים ככיסוי לכלי הרכב, למשל. את הברזנט ניתן לרכוש בטווח רחב של גדלים, הניתנים להתאמה אישית על פי הצורך.

ברזנט קל

ברזנט זה עשוי מחומר פלסטי אטום למים. משקלו קל מאוד למרות הימצאותה של שכבה אטומה המונעת את חדירת המים. ברזנט קל יכול להתאים לכל מקום בו ישנו צורך בהגנה מפני הגשם. הוא יכול לשמש ככיסוי לריהוט הגן, למשל.

ברזנט קורדורה

מדובר בברזנט חזק, העשוי מבד סינטטי אטום במיוחד. סוג זה של ברזנט מתאים הן כריפוד והן ככיסוי בזכות תכונותיו הייחודיות. הבד הסינטטי ממנו הוא עשוי מאפשר לנקות אותו בקלות ובפשטות, מבלי שיוותרו עליו כתמים.

ברזנטים סלמה

מחפשים ברזנטים איכותיים ועמידים? בחברת ש.ברלינר מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות הצללה בהתאמה אישית. הסניף הראשי שלנו נמצא בתל אביב ברחוב סלמה- שלמה המלך – החברה פועלת עשרות שנים, ומתמחה בייצור ובשיווק של פתרונות הצללה לרבות ברזנטים באיכות גבוהה.

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן