מסכות לפנים

אם רק לפני חצי שנה היו שואלים אתכם מהי מסכה לפנים, ככול הנראה הייתם עונים שמדובר בחג פורים או באדם שחולה במחלה נדירה, מחלה שאינה מאפשרת לבוא עמו במגע ישיר. לעומת זאת, אם כיום תשאלו כל ילד וילדה מהי מסכה לפנים, הם ידקלמו שמדובר באמצעי בטיחות שחובה לעטות לכל מקום, כי פשוט מאוד יש קורונה. אי לכך כיום ממש כפי שבוחרים בבוקר גרביים, מכנסיים וכובע, כך גם לפני שיוצאים מהבית עוצרים לבחון איזו מסכה רצויה, וזאת כיוון שהמציאות היא שעלינו להתמגן מפני הווירוס, אך בו זמנית שיקולי אופנה עדיין מהווים חלק מהותי מהמשוואה – אם כבר מסכה, אז לפחות שתהיה נוחה ויפה.

מסכות לפנים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

המצב דורש לנו לעטות מסכות לפנים

מדינת ישראל היא מבין המדינות היחידות שנכון להיום עומדות בגבורה אל מול וירוס הקורונה, אך באותה נשימה מדינת ישראל היא גם אחת מהמדינות היחידות שמעניקות קנסות למי שאינו הולך עם מסכה במקום ציבורי. על כן, לכל אחד מעל גיל 6 יש לפחות 2 מסכות, כאשר יותר ויותר אנשים מתחילים לזנוח את המסכות החד פעמיות, וזאת כי בסופו של יום הן יותר יקרות (דורשות תחלופה רבה) ואף מקשרות למגוון אסוציאציות לא נעימות, כאלו שלקוחות מעולם בית החולים. 

מסכה לפנים כפריט אופנתי

לאור הדברים, טוב לדעת שלצד מסכות חד פעמיות, ניתן למצוא מגוון נרחב של מסכות לפנים רב פעמיות, מסכות מעוצבות מבד לייקרה כפול, מסכות חלקות, מסכות צבעוניות ומסכות מודפסות שמותאמות גם למבוגרים וגם לילדים. כמו כן, המגע שלהן הרבה יותר נעים, הנראות שלהן הרבה יותר סטייליסטית, הן יותר אקולוגיות, מתכבסות בקלות ובאופן כללי המסכות הרב פעמיות הפכו להיות חלק מהותי מהטרנד העכשווי. 

שיקול עיצובי ככוח מניע

מדהים לראות שהיכן שהסברים רפואיים והנחיות ממשלתיות כשלו, שיקולי עיצוב צלחו. שנרחיב? למרות שאנו חווים התעוררות מחודשת של נדבקים, למרות שמחולקים קנסות לאנשים שאינם הולכים במקומות ציבוריים עם מסכות ולמרות שההנחיה הרפואית היא ללכת עם מסכה (כיוון שהיא ממזערת את היכולת של נשאי הקורונה להפיץ את הנגיף ובו זמנית היא מגנה מפני הדבקה), עדיין רבים בוחרים להימנע מעטיית מסכה, פשוט כי היא אינה יפה, ופה כוחן הגדול של מסכות בד – הן נראות הרבה יותר טוב ועל כן גורמות להרבה יותר אנשים ליישר קו עם ההנחיה. 

הגנה הכרחית

עם כל הכבוד לעובדה שבין היתר המסכה לפנים הפכה להיות פריט אופנתי, חשוב לזכור מדוע השימוש בה הכרחי, ועל כן ראוי לעצור ולהפנים שווירוס הקורונה בין היתר מופץ עי" חלקיקים מזעריים שבעת הדיבור או השיעול נפלטים החוצה, דרך האף או הפה, ואף ראוי לדעת שהווירוס יכול לשרוד באוויר זמן ממושך, ועל כן כה חשוב לעטות מסכה. כמו כן, נוסיף ונזכיר שגם אנשים שנושאים את הנגיף ואינם מראים סימנים בהחלט עשויים להדביק.

אם כבר אז כבר

גם אם אינכם מתחברים לאותה פיסת בד שמוצמדת לפנים, יש לזכור עד כמה היא חשובה, ופה אנו באים לומר שהיא אינה חייבת להיות סתמית או חד פעמית, אלא היתרון הגדול הוא שכל אחד יכול לבחור את העיצוב שאליו הוא יותר מתחבר, ועל כן חשוב לרכוש מסכה מבד נעים, שמתכבסת היטב ושגורמת לחוש יותר טוב כשהולכים עמה, כאשר בכול הנוגע לילדים מדהים לראות שאם רק מאפשרים להם לבחור את המסכה הרצויה, ולו מבחינת סוג הבד או ההדפס, הם לא רק ישתפו פעולה, אלא גם יגלו אחריות אישית. מה עתה? בודקים אם יש לכם ולבני הבית מסכה אהובה. אין לכם? מוזמנים לעבור על המבחר המרהיב שלנו ולסגור הזמנה!

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן