שקי דואר

יש לכם חברה גדולה? שולחים ומקבלים מדי יום ביומו אלפי מכתבים? זקוקים לשקי דואר?הגעתם למקום הנכון!

 חברת ש. ברלינר מתמחה בין השאר בייצור מוצרי בד ייחודיים, כמו למשל שקי דואר. כבר שנים רבות שאנו מעניקים לחברות הגדולות ביותר מכל התחומים שקים אלו, העוזרים להן להתמודד עם כמויות הדואר הענקיות שמגיעות אליהן.

שקי דואר לצורך ייעול תהליכי עבודה

מדי יום ביומו חברות ענק מקבלות מאות ואלפי מכתבים שצריכים להגיע לטיפולם של הגורמים הרלבנטיים העוסקים בנושאים מסוימים. על מנת לרכז את כל המכתבים, וכדי שיגיעו ליעדם, יש למיינם לתוך שקי דואר גדולים. כל שק מיועד לבעל תפקיד או למחלקה כלשהי. 

תהליך המיון לשקי הדואר חוזר חלילה כל יום ויש לו חשיבות רבה. שקי הדואר חזקים ועמידים ומונעים מדברי הדואר להתפזר וללכת לאיבוד. בזכותם, מתאפשרת עבודה חלקה לאורך כל שעות פעילות החברה. הדבר נכון במיוחד כשעל עובדי החברה מוטלת החובה לטפל בעשרות אלפי טפסים, פניות של לקוחות ומסמכים חשובים רבים אחרים.

אז אם גם אתם זקוקים לשקים לצורך מיון מכתבים וחבילות עבור החברה שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום כדי להזמין שקי דואר שיענו על כל ציפיותיכם ודרישותיכם.

שקי דואר

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם​

רוצים להיות מכוסים?

מהרו והקדימו להזמין ברזנטים של ש. ברלינר. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שאנו מציעים וכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת לברזנט לכל מטרה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן